współpracujemy z

Referencje

Park Tenisowy Olimpia

Prace budowlano-remontowe obiektu w „Parku Tenisowym Olimpia” przy ulicy Warmińskiej 1 w Poznaniu.

KOMPUTRONIK

Budowa nowego salonu Megastore Komputronik w CHR Poznań Plaza przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Zakres prac obejmował prace ogólnobudowlane, wykonanie instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz wentylacji i klimatyzacji.

GLASSOLUTIONS

Rozbudowa hali produkcyjno - magazynowej, budowa wiaty i wykonanie terenów utwardzonych na terenie zakładu „Saint Gobain Polska Sp. z o. o.” oddział Glassolutions w Jaroszowcu przy ul. Dmowskiego 97/99 w Poznaniu.

FAM

Odbudowa spalonej nawy wytrawialni będącej częścią cynkowni mieszczącej się w Obornikach przy ul. Łukowskiej 7/9.

NOWA FRANCE

Inwestycja nowej filii firmy „Nowa France” w Zgierzu przy ul. Barwnikowej. Projektowany obiekt jest budynkiem magazynowym z częścią socjalno - biurową o łącznej pow ok. 5000 m2

INTER CARS

Budowa hali biurowo – magazynowej wraz z terenami utwardzonymi na potrzeby salonu części samochodowych „Inter Cars” dla firmy „WLP Sp. J. Wesołowski T. Paluczak R.” na terenie działki przy ul. A. Cieszkowskiego w Swarzędzu.

MOSTOSTAL WROCŁAW

Odbudowa chłodni w Strzelnie koło Inowrocławia oraz w Sokółce koło Białegostoku.

BERTELSMANN

Wykonanie wraz z zaprojektowaniem lekkiej obudowy i części konstrukcji budynku Centrum Logistycznego mieszczącego biura, jak również pomieszczenia produkcyjne i magazynowe. o powierzchni zabudowy 15 500 m2 w Plewiskach koło Poznania.

LEPIKO

Budowa hali magazynowej o konstrukcji stalowej z lekką obudową na potrzeby zamówienia dotyczącego budowy parku naukowo – technologicznego wraz z dostawą wyposażenia współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w Zgierzu przy ul. Barwnikowej 28 dla „Lepiko sp. z o. o.”.

DEFTRANS

Budowa hali magazynowej w konstrukcji stalowej z lekką obudową o powierzchni 3 440 m2 i kubaturze 27 524 m3 w systemie Generalnego Wykonawstwa dla firmy „Deftrans” na terenie zakładu w Odolanowie przy ul. Krotoszyńskiej.

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII

Prace budowlane na terenie nieruchomości „Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii” w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 250.

INTER CARS

Rozbudowa hali magazynowej wraz ze sporządzeniem projektów dla filii „Inter Cars” w Przeźmierowie przy ul. Magazynowej 7.

Remont i modernizacja sali gimnastycznej przy SP nr 2 w Puszczykowie

Remont i modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Kasprowicza 1 w Puszczykowie.

Przebudowa Oddziału Onkologicznego w Lesznie

Przebudowa pomieszczeń Oddziału Onkologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie

Modernizacja Oddziału Nefrologicznego

Modernizacja Oddziału Nefrologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie

Dostosowanie pomieszczeń do wymogów związanych z działalnością leczniczą w WSZ w Lesznie.

Dostosowanie pomieszczeń do wymagań rozporządzenia Ministra Zdrowia

Budowa zaplecza socjalnego przystani jachtowej w Starym Porcie

Budowa zaplecza socjalnego przystani jachtowej w Starym Porcie polegała na budowie budynku usługowego i obiektu budowlanego na odpady stałe z utwardzeniem terenu i droga dojazdową.

Modernizacja sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 8

Prace budowlane przy modernizacji obejmowały kompleksowy remont sali gimnastycznej wraz konstrukcją obiektu oraz z zapleczem socjalno-sanitarnym.

Remont Centrum Handlowo-Rozrywkowego Poznań PLAZA

Prace obejmowały wykonanie robót remontowych i wykończeniowych w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych oraz robót budowlanych.

Remont instalacji elektrycznych w budynku szkoły Poznań, ul. Rubież 20

Prace obejmowały wykonanie kompletnej instalacji elektrycznej oraz certyfikowanej sieci LAN.